oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _Akademia Małego Architekta _hobbystyczny kurs rysunku _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH _DESIGN SKETCHING
Akademia Małego Architekta

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6- 11 lat na ogólnoplastyczne warsztaty architektoniczne, które uczą jak obserwować i w sposób kreatywny kształtować świat wokół siebie.


zajęcia plastyczne wodzisław śląski rybnik


Zapisy pod numerem telefonu 515 512 566 lub e-mail: info@kurs-rysunku.org


"Czy patrzę znaczy widzę?", "Czy potrafię dostrzec detale otaczającego mnie krajobrazu?", "Jak to jest zbudowane?" Na te i wiele innych pytań odnajdziemy odpowiedzi podczas ogólnoplastycznych warsztatów architektonicznych, których celem jest pobudzenie dziecięcej kreatywności, twórczości i wyobraźni przestrzennej. W programie zajęć nauka rysunku architektonicznego i artystycznego, malarstwo, modelowanie przestrzenne, wykłady z użyciem projektora, praca indywidualna i grupowa.

Architekci kreują otaczającą nas przestrzeń. Mało kto jednak dostrzega tą przestrzeń w każdym szczególe. Warsztaty poświęcone są otaczającej nas przestrzeni począwszy od przestrzeni naturalnej, poprzez architekturę, wnętrza i design. Łączą w sobie zdobywanie wiedzy i umiejętności plastycznych z zabawą w architektów i projektantów. Uczą jak obserwować otaczającą nas przestrzeń, jak z niej korzystać w sposób świadomy oraz jak na nią wpływać z perspektywy zwykłego człowieka, użytkownika miasta.

W ciągu całego roku szkolnego odbędzie się cykl powiązanych ze sobą tematycznie zajęć. W każdym miesiącu zajęcia podzielone będą na plastyczne, konstrukcyjne oraz architektoniczno-kompozycyjne w ramach jednego tematu. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu- w soboty i trwają dwie godziny zegarowe. Każde spotkanie zakończone jest wykonaniem makiety, pracy malarskiej lub rysunku.

Pierwsze zajęcia: druga połowa września 2018.
Lokalizacja: nasza pracownia przy ul. Księżnej Konstancji 23
Koszt zajęć: 150zł/miesiąc (8 godzin w miesiącu). Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych zajęć (2h)- 70zł

Zajęcia odbywają się w soboty, w godzinach 11.00-13.00 oraz w czwartki w godz. 16.00-18.00. Grupy zajęciowe mogą różnić się wiekowo od planowanych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w grupach obowiązują zapisy. Zapisów dokonujemy drogą elektroniczną lub telefonicznie, podając dane dziecka (imię, nazwisko, wiek) oraz kontakt mailowy i telefoniczny do rodzica.
Zapisy nie zobowiązują do żadnych wcześniejszych opłat. Opłatę za każdy miesiąc nauki wnosi się bezpośrednio w pracowni podczas pierwszych zajęć w miesiącu.

ognisko plastyczne rydułtowy
warsztaty artystyczne rybnik
plastyka dla dzieci jastrzębie-zdrój


FacebookTab