oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _Akademia Małego Architekta _hobbystyczny kurs rysunku _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH _DESIGN SKETCHING
INNOWACYJNE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU ZAJĘCIA Z DESIGNU DLA KAŻDEGO

Pierwszy etap zajęć to uzupełnienie materiału niezbędnego do egzaminów na ASP lub np. na Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej. Zajęcia z modelowania i makietowania. Będzie wiele o kompozycji, wiele o estetyce oraz o tym jak co działa. Modelowac będziemy z papieru,, kartonu, pleksi, pcv i wielu wielu innych materiałów. Będziemy tworzyć makiety kompozycyjne, modele budynków oraz maszyn.

Drugi etap? Po przerobieniu materiału niezbędnego do egzaminów, bawić będziemy się tematyką z pogranicza architektury i designu. Tekturę, drewnem, betonem. Zielone ściany, las w słoiku? Czemu nie. Poznamy pojęcia takie jak recykling, upcykling. Zajęcia oparte będą o najnowsze trendy w projektowaniu wyposażenia wnętrz.

Na zajęciach kursanci poznają podstawy proporcji, konstrukcji, praktyczne właściwości wykorzystania materiałów takich jak papier, tektura, drewno, gips, tworzywa sztuczne oraz wykorzystania surowców wtórnych w tworzeniu przedmiotów użytkowych.

Dla naszych kursantów uczęszczających na kurs rysunku architektonicznego, artystycznego lub hobbystycznego- zajęcia bezpłatne!
FacebookTab