oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _hobbystyczny kurs rysunku _Akademia Małego Artysty _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH _DESIGN SKETCHING

kurs rysunku architektonicznego w Wodzisławiu Śląskim

Jedyne w swoim rodzaju ogólnoplastyczne warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży w wieku 6- 12 lat, które uczą jak obserwować i w sposób kreatywny kształtować świat wokół siebie. W programie rysunek ilustracyjny (zwierząt, postaci, miast...), rysunek realistyczny, elementy perspektywy, elementy zajęć architektonicznych i stolarskich. Wykorzystujemy techniki ilustracji ołówkiem, kredkami, pisakami, markerami, malarstwo farbami akwarelowymi i akrylowymi, pastele, modelowanie z tektury, plasteliny oraz praca z drewnem.


rysunek Rybnik STYCZNIOWE ZAPISY DO NOWYCH GRUP!!

Pierwsze bezpłatne zajęcia:
13 oraz 15 stycznia 2020
Koszt zajęć: 150zł/miesiąc.

Zajęcia odbywają się :
-w soboty, w godzinach
09.00-11.00, 11.00-13.00 oraz 14.00-16.00
-w czwartki: 16.00-18.00 oraz 18.00-20.00.

Architekci i artyści kreują otaczającą nas przestrzeń. Mało kto jednak dostrzega tą przestrzeń w każdym szczególe. Zajęcia przy okazji technik rysunkowych i malarskich poświęcone są otaczającej nas przestrzeni począwszy od przestrzeni naturalnej, postać, zwierzęta, maszyny poprzez architekturę, wnętrza i design. Łączymy zdobywanie wiedzy i umiejętności plastycznych z zabawą w artystów, architektów i projektantów. Uczymy jak obserwować otaczającą nas przestrzeń, jak z niej korzystać w sposób świadomy oraz jak na nią wpływać z perspektywy zwykłego człowieka. Celem zajęć jest pobudzenie dziecięcej kreatywności, twórczości i wyobraźni przestrzennej.


Warsztaty odbywają się raz w tygodniu- w soboty lub czwartki i trwają 90 minut (dzieci młodsze) lub 120 minut (dzieci starsze). Każde spotkanie zakończone jest wykonaniem rysunku, pracy malarskiej lub makiety. Kursanci nie są zobowiązani do uczęszczania na zajęcia przez cały rok szkolny. Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie.

plastyka dla dzieci w Rybniku

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w grupach obowiązują zapisy. Zapisów dokonujemy drogą elektroniczną lub telefonicznie, podając dane dziecka (imię, nazwisko, wiek) oraz kontakt mailowy i telefoniczny do rodzica. Zapisy pod numerem telefonu 515 512 566 lub e-mail: info@kurs-rysunku.org

Zapisy nie zobowiązują do żadnych wcześniejszych opłat. Opłatę za każdy miesiąc nauki wnosi się bezpośrednio w pracowni podczas pierwszych zajęć w miesiącu lub przelewem na konto.
Pierwsze zajęcia są w naszej pracowni bezpłatneFacebookTab