oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _hobbystyczny kurs rysunku - ilustracja i concept art _portret, studium postaci i rysunek modowy _AKWARELA _MALARSTWO _RZEŹBA _MANGA/ANIME _rysunek 3d z MINECRAFT _Akademia Małego Artysty - ilustracja i rysunek _Akademia Małego Artysty - matematyka i konstrukcja _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH


zajęcia artystyczne dla dzieci w Wodzisławiu Śląskim

Jedyne w swoim rodzaju ogólnoplastyczne warsztaty artystyczne naszych najmłodszych kursantów- dzieci w wieku 5/6 do 9 lat, które uczą jak obserwować i w sposób kreatywny kształtować świat wokół siebie. W programie rysunek ilustracyjny (zwierząt, postaci, miast...), rysunek realistyczny, elementy perspektywy, elementy zajęć architektonicznych i stolarskich. Wykorzystujemy techniki ilustracji ołówkiem, kredkami, pisakami, markerami, malarstwo farbami akwarelowymi i akrylowymi, pastele, modelowanie z tektury, plasteliny oraz praca z drewnem.

Ze względu na niepewną sytuację COVID przygotowaliśmy dla Państwa dwa dodatkowe udogodnienia, w postaci materiałów oraz nagrań dostępnych online oraz, w razie lock-downu (oby nie!) drukowane instrukcje oraz paczki materiałów do zajęć, które kursanci otrzymają do pracy w domu.

1. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wielu rodziców nie chce , by dzieci spędzały czas przy komputerze. My też jesteśmy tego przeciwnikami, dlatego, w razie kolojnych ograniczeń związanych z covid-19, zapewnimy Państwa dzieciom ciekawie spędzony czas, z prostymi drukowanymi instrukcjami do wykonania modeli przestrzennych i eksperymentów wykonywanych zwykle na zajęcia.

2. Materiały, które Państwu udostępnimy online, z jednej strony zapewnią dzieciom kreatywnie spędzony wolny czas, z drugiej pozwolą na rozszerzenie horyzontów rodziców, któzy często nie wiedzą w jaki sposób pracować z dziećmi, by wspomagać ich rozwój w sposób przyjemny i ciekawy. NAJLEPSZY KURS RYSUNKU W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM, JASTRZĘBIU I RYBNIKU TRWAJĄ ZAPISY NA ROKZajęcia odbywają się w każdy piątek w godzinach 15.00-17.00 .
Do grup można dołączyć w każdym momencie, po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym

Aktualne cenniki zajęć znajdują się w zakładce CENNIK


zajęcia plastyczne dla dzieci w Wodzisławiu Śląskim

Architekci i artyści kreują otaczającą nas przestrzeń. Mało kto jednak dostrzega tą przestrzeń w każdym szczególe. Zajęcia przy okazji technik rysunkowych i malarskich poświęcone są otaczającej nas przestrzeni począwszy od przestrzeni naturalnej, postać, zwierzęta, maszyny poprzez architekturę, wnętrza i design. Łączymy zdobywanie wiedzy i umiejętności plastycznych z zabawą w artystów, architektów i projektantów. Uczymy jak obserwować otaczającą nas przestrzeń, jak z niej korzystać w sposób świadomy oraz jak na nią wpływać z perspektywy zwykłego człowieka. Celem zajęć jest pobudzenie dziecięcej kreatywności, twórczości i wyobraźni przestrzennej.

Każde spotkanie zakończone jest wykonaniem rysunku, pracy malarskiej lub makiety. Kursanci nie są zobowiązani do uczęszczania na zajęcia przez cały rok szkolny. Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie.
Kurs zakończony certyfikatem! plastyka dla dzieci w Rybniku

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w grupach obowiązują zapisy. Zapisów dokonujemy drogą elektroniczną lub telefonicznie, podając dane dziecka (imię, nazwisko, wiek) oraz kontakt mailowy i telefoniczny do rodzica. Zapisy pod numerem telefonu 515 512 566 lub e-mail: info@kurs-rysunku.org

Zapisy nie zobowiązują do żadnych wcześniejszych opłat. Opłatę za każdy miesiąc nauki wnosi się bezpośrednio w pracowni podczas pierwszych zajęć w miesiącu lub przelewem na konto.
Pierwsze zajęcia są w naszej pracowni bezpłatneFacebookTab