oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _hobbystyczny kurs rysunku _Akademia Małego Artysty _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH _DESIGN SKETCHING _MANGA/ANIME _RYSOWANIE Z MINECRAFT _AKWARELA _MALARSTWO _RZEŹBA _PORTRET _ILUSTRACJA Z HARRYM POTTEREM _GRAFIKA UŻYTKOWA _RYSUNEK MODOWY

kurs rysunku architektonicznego w Wodzisławiu Śląskim

Jedyne w swoim rodzaju ogólnoplastyczne warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży w wieku 6- 13 lat, które uczą jak obserwować i w sposób kreatywny kształtować świat wokół siebie. W programie rysunek ilustracyjny (zwierząt, postaci, miast...), rysunek realistyczny, elementy perspektywy, elementy zajęć architektonicznych i stolarskich. Wykorzystujemy techniki ilustracji ołówkiem, kredkami, pisakami, markerami, malarstwo farbami akwarelowymi i akrylowymi, pastele, modelowanie z tektury, plasteliny oraz praca z drewnem.


rysunek Rybnik TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021, PIERWSZE ZAJĘCIA JUŻ 5 WRZEŚNIA!


Koszt zajęć:
-170zł/miesiąc- zajęcia 1x w tygodniu
-250zł/miesiąc- zajęcia 2x w tygodniu

Zajęcia odbywają się w :
- czwartki w godz. 15.30-17.30 - grupa 6-10 lat
- czwartki w godz. 18.00-20.00 - grupa 11-13 lat
- piątki w godz. 15.30-17.30 - grupa 6-10 lat oraz grupa 11-13 lat
- soboty w godz. 14.30-16.30- grupa 6-10 lat oraz grupa 11-13 lat


Architekci i artyści kreują otaczającą nas przestrzeń. Mało kto jednak dostrzega tą przestrzeń w każdym szczególe. Zajęcia przy okazji technik rysunkowych i malarskich poświęcone są otaczającej nas przestrzeni począwszy od przestrzeni naturalnej, postać, zwierzęta, maszyny poprzez architekturę, wnętrza i design. Łączymy zdobywanie wiedzy i umiejętności plastycznych z zabawą w artystów, architektów i projektantów. Uczymy jak obserwować otaczającą nas przestrzeń, jak z niej korzystać w sposób świadomy oraz jak na nią wpływać z perspektywy zwykłego człowieka. Celem zajęć jest pobudzenie dziecięcej kreatywności, twórczości i wyobraźni przestrzennej.

Każde spotkanie zakończone jest wykonaniem rysunku, pracy malarskiej lub makiety. Kursanci nie są zobowiązani do uczęszczania na zajęcia przez cały rok szkolny. Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie.

plastyka dla dzieci w Rybniku

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w grupach obowiązują zapisy. Zapisów dokonujemy drogą elektroniczną lub telefonicznie, podając dane dziecka (imię, nazwisko, wiek) oraz kontakt mailowy i telefoniczny do rodzica. Zapisy pod numerem telefonu 515 512 566 lub e-mail: info@kurs-rysunku.org

Zapisy nie zobowiązują do żadnych wcześniejszych opłat. Opłatę za każdy miesiąc nauki wnosi się bezpośrednio w pracowni podczas pierwszych zajęć w miesiącu lub przelewem na konto.
Pierwsze zajęcia są w naszej pracowni bezpłatneFacebookTab