twórcze urodziny w Rybniku i Wodzisławiu Śląskim

Artystyczne urodziny to wyjątkowa okazja do twórczego spędzenia czasu w gronie najbliższych. Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, sprawić, by przyjęcie na długo pozostało zarówno w pamięci jubilata jak i jego gości oferujemy Państwu bogatą ofertę tematów do wyboru. Twórcze urodziny organizujemy zarówno dla dzieci, dorosłych jak i całych rodzin. Proponowaną tematykę imprezy dopracowujemy indywidualnie, w zależności od wieku uczestników, ich ilości oraz zainteresowań, miejsca zabawy (czy będzie to nasza pracownia, czy może plener lub mieszkanie/dom jubilata), obecności rodziców lub rodziny, dodatkowych atrakcji.
Niezależnie od tematu i wybranych twórczych aktywności, wszystkie prace, powstałe w ramach urodzin, uczestnicy zabierają ze sobą do domów.

Zapewniamy profesjonalną opiekę, niezbędne do wykonania pracy materiały, przyjazną i kameralną atmosferę sprzyjającą twórczości. Rezerwacji terminu dokonujemy mailowo lub po nr. telefonu: 515 512 566

czas trwania: 3 godziny zegarowe

opłata za grupę do 10 osób: 650 zł
każda następna osoba: 50 zł

W cenie zapewniamy upominek dla solenizanta w postaci bonu na zajęcia z rysunku lub malarstwa w naszej pracowni rysunku oraz relację fotograficzną w postaci 5 wysokiej jakości zdjęć. Dodatkowo istnieje możliwośc wykupienia większej ilości zdjęć, relacji filmowej w postaci teledysku, balonów z helem oraz zaproszeń. Posiadamy specjalną ofertę na pizzę z pizzerii Aldredo.

TEMATYKA URODZIN TWÓRCZYCH:

twórcze urodziny architektoniczne w Wodzisławiu Śląskim
Architektura to pestka! Podczas urodzinowej imprezy poznamy imponujące projekty, porozmawiamy o nowoczesnym designie oraz sami staniemy się architektami. Dowiemy się o wymiarach, przestrzeni, roli roślinności w kształtowaniu otoczenia, konstrukcjach i materiałach. Proponowana tematyka do wyboru:

1. Miasto. Co to tak naprawdę jest? I po co? Od podstaw narysujemy idealny plan miasta, zbudujemy wymarzone budowle, i futurystyczne środki komunikacji. Zabawa dla dzieci od lat 6, młodzieży, całych rodzin lub tylko dla dorosłych. Efektem zajęć jest jeden wspólny model, który solenizant zabiera do domu.

2. Dom. Co powinno się w nim znajdować? Jakie powinien mieć wymiary? Postaramy się odpowiedzieć na to i wiele innych pytań, omówimy idealny plan domu a następnie samodzielnie go zbudujemy wraz z niezbędnym wyposażeniem. Na zajęciach każdy uczestnik wykona samodzielnie swój idealny dom lub uczestnicy zostaną podzieleni na kilkuosobowe grupy. Zabawa dla dzieci od lat 6, młodzieży, całych rodzin lub tylko dla dorosłych.

3. Konstrukcje. Czyli jak to jest zbudowane? Poznamy tajniki imponujących konstrukcji, a na podstawie tej wiedzy sami zbudujemy most. Zabawa dla dzieci od lat 10, młodzieży, całych rodzin lub tylko dla dorosłych. W zależności od skali każdy uczestnik wykona model mostu z papieru/tektury/patyczków drewnianych lub grupa wspólnie wykona jeden duży most.urodziny stolarskie Rybnik


Stolarstwo jest cool. Podczas urodzin stolarskich nauczymy się co nieco o narzędziach i ich wykorzystaniu, nauczymy się wkręcać wkręty, szlifować drewno, kleić i malować.

Nauczymy się podstaw pracy z drewnem, poznamy zasady bezpiecznego korzystania z profesjonalnych narzędzi stolarskich oraz podstaw myślenia projektowego. w programie: konkursy i kreatywne zabawy. Efektem zajęć będzie drewniana zabawka lub element wyposażenia wnętrz samodzielnie wykonany przez każdego z uczestników. Zadbamy o bezpieczeństwo i zapewnimy dużą dawkę kreatywnych doznań. Zabawa dla dzieci od lat 6, młodzieży, całych rodzin lub tylko dla dorosłych.


twórcze urodziny ogrodnicze w RybnikuWłasny ogródek to marzenie? Ogrodnicze urodziny to idealna propozycja dla wszystkich, którzy dobrze czują się w towarzystwie roślin. W programie przewidzieliśmy oczywiście kreatywne konkursy.

1. Ogród w słoiku - propozycja dla dzieci od 10 lat, rodzin i dorosłych. Podczas warsztatów stworzymy swoje własne ogrody w słoiku.

2. Zielnik - propozycja dla dzieci od lat 6, rodzin i dorosłych. Porozmawiamy o ziołach, ich roli w kuchni, nauczymy się rozpoznawać ich zapachy a na koniec wykonamy doniczki w których zasadzimy zioła. Efektem zajęć będzie doniczka i zioła, które (jeżeli nie zapomnimy o podlewaniu) wyrosną po paru dniach/tygodniach.
urodziny plastyczne Jastrzębie-ZdrójNowe życie starych rzeczy. Upcycling to niezwykle popularny nurt, z którym spotykamy się zarówno w meblarstwie, wnętrzarstwie, sztuce jak i modzie. Najprościej mówiąc, to przetwarzanie wtórne odpadów, w wyniku którego powstają produkty o wyższej wartości. W trakcie imprezy porozmawiamy o tym, dlaczego jest to tak ważne, poznamy najciekawsze upcyclingowe projekty a także sami stworzymy coś wartościowego. W zależności od wieku i zainteresowań uczestników proponujemy tematy:

1. Zwierzątka/samochody/ budowle - przy użyciu odpadów z tektury, plastiku, puszek a także materiałów plastycznych jak farby, mazaki itp. każdy z uczestników wykona upcyclingowy przedmiot. Temat możliwy do wykonania już dla uczestników od lat 4. do ok. 10-12.

2. Upcyclingowa biżuteria - interesujący temat dla wszystkich nastolatek oraz dorosłych.

3. Lalki ze starych ubrań - Temat możliwy do wykonania już dla uczestników od lat 4, młodzieży, rodzin i dorosłych. Złożoność zadań zależna od wieku :)

4. Torby z pyt winylowych/torby z bannera reklamowego - igły w ruch! Temat dla młodzieży od 16 i dorosłych.

urodziny plastyczne RacibórzPlastyczne urodziny to idealna propozycja dla osób uwielbiających farby, kredki, nożyczki i kleje. Oferta plastycznych urodzin stale się powiększa.

1.Quiling - tworzenie ozdób z wąskich, zwiniętych pasków papieru. W ramach zajęć stworzymy tematyczne ozdoby, zaproszenia lub kartki urodzinowe. Temat dla dzieci od 6 lat, młodzieży, rodzin i dorosłych.

2. Malowanie kamieni - kreatywne zajęcia malarskie dla dzieci od najmłodszych lat, młodzieży, rodzin i i dorosłych. Poznamy podstawy mieszania kolorów i używania farb, a następnie zgodnie z wybraną tematyką ozdobimy swoje kamienie. Tematyka jest ogromna: stworki, zwierzątka, minionki, piraci, twarze, autka lub piękne ozdoby do domu. Mało wymagająca technika plastyczna, gwarantująca dużo zabawy i świetny relaks.FacebookTab