oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _hobbystyczny kurs rysunku - ilustracja i concept art _portret, studium postaci i rysunek modowy _AKWARELA _MALARSTWO _RZEŹBA _MANGA/ANIME _rysunek 3d z MINECRAFT _Akademia Małego Artysty - ilustracja i rysunek _Akademia Małego Artysty - matematyka i konstrukcja _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH


kurs mangi w rybniku

Hobbystyczny kurs rozwijający zdolności tworzenia tradycyjnych komiksów w japońskim stylu dla dzieci od 8 lat, młodzieży oraz dorosłych, których interesuje ten właśnie sposób ilustracji.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących animatorów, jak i osób mających doświadczenie w rysunku. Zajęcia rozpoczynamy od nauki rysowania głowy, fryzur i elementów twarzy, z nastawieniem na pokazanie emocji takich jak radość, smutek, złość i wiele innych. Następnie uczymy się anatomii postaci, dynamiki gestów i poz- rysunek postaci w biegu, walce czy skoku.

Poznamy mangową modę oraz podstawy rysunku w perspektywie, by kolejno nauczyć się tworzyć rysunek otoczenia- architektury i wnętrz. Skupimy się również na rysunku zwierząt, stworów, cyborgów a także fauny i flory (kwiatów, roślin) i innych elementów charakterystycznych dla japońskiego komiksu- układy paneli, kadrowanie, narracja.

W ramach kursu stosować będziemy elementy bajkoterapii, grę w kości opowieści, przy okazji tworzyć będziemy również swoje własne historie. Kurs zakończymy stworzeniem i wydaniem własnego komiksu.

Kurs rysunku mangi jest doskonałym pomysłem na rozwijanie wyobraźni i umiejętności artystycznych i humanistycznych.

NAJLEPSZY KURS RYSUNKU W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM, JASTRZĘBIU I RYBNIKU TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022


Zajęcia odbywać się będą w :

- środy w godz. 16.00-18.00

Pierwsze, pokazowe zajęcia, odbędą się 8 września. ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! Tel. 515 512 566, e-mail: info@kurs-rysunku.org


NOWOŚĆ! Już we wrześniu rozpocznamy innowacyjny program zajęć. Kurs stacjonarny z dużą dawką materiałów w wersji online, poprzez platformę e-learningową. Wykłady, zadania domowe i dodatkowe ćwiczenia są dostępne dla kursantów w ciągu całego okresu nauki, dzięki czemu zapewniamy ciągłość zajęć niezależnie od sytuacji. Choroba, wyjazd rodzinny, czy ponowne obostrzenia covid (oby nie! :)), nie narażą żadnego z kursantów na braki w materiale. Kurs zakończony jest certyfikatem!

Jedyny kurs, oferujący w ramach zajęć, możliwość rysunku na tabletach graficznych ekranowych oraz opanowanie podstaw obsługi programów graficznych. W ramach kursu uczymy obróbki zdjęć, łączenia technik tradycyjnych z technikami komputerowymi oraz podstaw animacji.
*aby skorzystać z kursu komputerowego kursant musi mieć ukończone 13 lat


digital painting

Koszt zajęć Manga oraz pozostałych zajęć dwugodzinnych:
Zajęcia dwugodzinne 1x w tygodniu:
- 200zł/miesiąc- przy opłacie comiesięcznej
- 170zł/miesiąc - przy opłacie semestralnej (za 5 miesięcy nauki) - 850zł
- 150zł/msc - przy opłacie rocznej (za 10 miesięcy nauki) - 1500złZajęcia dwugodzinne 2x w tygodniu:
- 350zł/miesiąc- przy opłacie comiesięcznej
- 300zł/miesiąc - przy opłacie semestralnej (za 5 miesięcy nauki) - 1500zł
- 250zł/msc - przy opłacie rocznej (za 10 miesięcy nauki) - 2500zł* w kolejnych latach nauki 10% zniżki
* zniżka w wysokości 10% dla rodzeństwa
manga kurs digital painting w rybniku

FacebookTab