oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _hobbystyczny kurs rysunku - ilustracja i concept art _portret, studium postaci i rysunek modowy _AKWARELA _MALARSTWO _RZEŹBA _MANGA/ANIME _rysunek 3d z MINECRAFT _Akademia Małego Artysty - ilustracja i rysunek _Akademia Małego Artysty - matematyka i konstrukcja _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH


rysowanie minecraft

Hobbystyczny kurs rozwijający zdolności tworzenia trójwymiarowych rysunków w świecie gry Minecraft. Poprzez obcowanie z ulubioną grą, dzieci uwalniają się z komputerowego świata, nabywając przy okazji trudnej, a satysfakcjonującej umiejętności rysunku trójwymiarowego. Kurs skierowany do dzieci od 8 lat, zafascynowanych światem Minecraft. Kurs stworzony z myślą o rodzicach małych fanów, rodzicach którzy nie chcą by ich pociechy spędzały zbyt wiele czasu przy komputerach, a jednocześnie chcą rozwijać ich pasje i zainteresowania.

W programie nauka rysunku aksonometrycznego na podstawie postaci z Minecraft, rysunek z wyobraźni oraz tworzenie ilustracji pejzażowych, map a nawet gier planszowych. Program zajęć skorelowany jest z podstawą programową zajeć wczesnoszkolnych, rozwijający umiejętności motoryki małej oraz zdolności z zakresu matematyki. Będziemy tworzyć podstawowe siatki brył z użyciem specjalnych narzędzi takich jak trymery czy tablice do bigowania, nauczymy się ciąć i zaginać, tworząc przy tym nietuzinkowe modele prosto z gry. Nie obędzie się bez linijki i ekierki i podstawowych działań matematycznych. Duża dawka fantastycznej zabawy połączona z potężną dawką wiedzy.

NAJLEPSZY KURS RYSUNKU W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM, JASTRZĘBIU I RYBNIKU TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022


Zajęcia odbywać się będą w :

- wtorki w godz. 16.00-18.00

Pierwsze, pokazowe zajęcia, odbędą się 7 września. ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! Tel. 515 512 566, e-mail: info@kurs-rysunku.org

NOWOŚĆ! Już we wrześniu rozpocznamy innowacyjny program zajęć. Kurs stacjonarny z dużą dawką materiałów w wersji online, poprzez platformę e-learningową. Wykłady, zadania domowe i dodatkowe ćwiczenia są dostępne dla kursantów w ciągu całego okresu nauki, dzięki czemu zapewniamy ciągłość zajęć niezależnie od sytuacji. Choroba, wyjazd rodzinny, czy ponowne obostrzenia covid (oby nie! :)), nie narażą żadnego z kursantów na braki w materiale. Kurs zakończony jest certyfikatem!

Ze względu na niepewną sytuację COVID przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe udogodnienia, w postaci drukowanych instrukcji oraz paczki materiałów do zajęć, które kursanci, w razie potrzeby, otrzymają do pracy w domu.


Koszt zajęć Minecraft oraz pozostałych zajęć dwugodzinnych:
Zajęcia dwugodzinne 1x w tygodniu:
- 200zł/miesiąc- przy opłacie comiesięcznej
- 170zł/miesiąc - przy opłacie semestralnej (za 5 miesięcy nauki) - 850zł
- 150zł/msc - przy opłacie rocznej (za 10 miesięcy nauki) - 1500zł

Zajęcia dwugodzinne 2x w tygodniu:
- 350zł/miesiąc- przy opłacie comiesięcznej
- 300zł/miesiąc - przy opłacie semestralnej (za 5 miesięcy nauki) - 1500zł
- 250zł/msc - przy opłacie rocznej (za 10 miesięcy nauki) - 2500zł


* w kolejnych latach nauki 10% zniżki
* zniżka w wysokości 10% dla rodzeństwa


FacebookTab