oferta: _kurs rysunku architektonicznego _kurs rysunku artystycznego _hobbystyczny kurs rysunku _Akademia Małego Artysty _DESIGN- Makietowanie i kreatywne tworzenie _3D- TWORZENIE WIZUALIZACJI KOMPUTEROWYCH _DESIGN SKETCHING
INNOWACYJNE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU ZAJĘCIA Z DESIGNU DLA KAŻDEGO

Zajęcia z modelowania i makietowania. Będzie wiele o kompozycji, o estetyce oraz o tym jak co działa. Modelować będziemy z papieru, kartonu, pleksi, pcv i wielu wielu innych materiałów. Będziemy tworzyć makiety kompozycyjne, modele budynków oraz maszyn.

Zajmować będziemy się tematyką z pogranicza architektury i designu. Tekturą, drewnem, betonem. Zielone ściany, las w słoiku? Czemu nie. Poznamy pojęcia takie jak recykling, upcykling. Zajęcia oparte będą o najnowsze trendy w projektowaniu wyposażenia wnętrz.

Na zajęciach kursanci poznają podstawy proporcji, konstrukcji, praktyczne właściwości wykorzystania materiałów takich jak papier, tektura, drewno, gips, tworzywa sztuczne oraz wykorzystania surowców wtórnych w tworzeniu przedmiotów użytkowych.

Zajęcia DESIGN to także uzupełnienie materiału niezbędnego do egzaminów na ASP lub np. na Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej.Koszt zajęć: 300zł/msc ( 4 godziny zegarowe 4x w miesiącu)
FacebookTab