ARTYSTYCZNE WAKACJE 2024

.

W dniach 24-26 czerwca zapraszamy na jedyny w trakcie wakacji turnus wakacyjny w niezależnej szkole artystycznej kreARTywni, podczas którego, w dwóch grupach zajęciowych zanurzymy się w świecie barw i zapachów.

.

ZAPISZ SIĘ I ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ DZIŚ.

AKWARELĄ MALOWANE- MOC NATURALNYCH BARW

 

Akwarela jest jedną z najwdzięczniejszych, najbardziej magicznych technik twórczego wyrazu, a jednocześnie – jedną z najprostszych. Podczas trzech dwugodzinnych zajęć nauczymy się wykorzystywać walory akwareli w sposób prosty a jednocześnie stworzymy niesamowite prace.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które nigdy nie posługiwały się akwarelą, jak i dla osób już zaawansowanych. Program zajęć dostosowujemy dla każdego indywidualnie.

 

Kiedy- 24-26 czerwca, w godzinach 10.00-12.00

Koszt: 220,00 zł/os

.

 

– ZAPISZ SIĘ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ ZAPISU –

 

PACHNĄCA SZTUKA- DESIGN I PROJEKTOWANIE

 

Tworzenie przedmiotów użytkowych to fascynująca forma rękodzieła, która pozwala eksperymentować z różnymi technikami i materiałami, jednocześnie ucząc cierpliwości i precyzji.

Podczas trzech dwugodzinnych zajęć poznamy świat naturalnych barw i zapachów, tworząc swoje własne artystyczne, pachnące mydełka oraz zaprojektujemy ich opakowania. Poza walorami estetycznymi poznamy również technologię tworzenia naturalnych mydeł oraz możliwości pozyskania i wykorzystania naturalnych barwników i zapachów.  Efekt zajęć z pewnością stanie się niesamowitym prezentem dla bliskiej osoby.

 

Kiedy- 24-26 czerwca, w godzinach 12.00-14.00

Koszt: 280,00 zł/os

*Zapis na artystyczne wakacje wiąże się z przedpłatą z góry za cały warsztat. W przypadku nieobecności opłata nie jest zwracana, jednak istnieje możliwość odstąpienia miejsca innej osobie.

** W przypadku chęci wzięcia udziału w obu warsztatach, zapisując się do 20 maja otrzymujesz od nas kod rabatowy uprawniający do zniżki w wysokości 50,00zł.

W jaki sposób wprowadzić zniżkę? Formularz zapisu należy wypełnić dwukrotnie, na każdy kurs osobnmo. Podczas wypełniania zgłoszenia na drugi kurs w polu – KOD RABATOWY- wpisz „mniejzadwa”, a zniżka naliczy się automatycznie.

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 515 512 566