NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022 ROZPOCZĘTY 9 LIPCA 2021r.

ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA WSZYSTKIE NASZE KURSY. Rok szkolny rozpoczynamy już 4 września!

Kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych:
-Przygotowanie do egzaminów na Wydziały Architektury- kurs rysunku architektonicznego
-Przygotowanie do egzaminów na ASP oraz do liceów plastycznych -kurs rysunku artystycznego

Hobbystyczne kursy z wybranego zakresu:
-hobbystyczny, czterogodzinny kurs dla dzieci od 11 lat, młodzieży oraz dorosłych - ilustracja i concept-art
-hobbystyczny, czterogodzinny kurs dla dzieci od 8 lat, młodzieży oraz dorosłych, w ramach którego do wyboru oferujemy: 1) portret, studium postaci i rysunek modowy, 2)akwarela
-hobbystyczny, dwugodzinny kurs dla dzieci od 8 lat, młodzieży oraz dorosłych, w ramach którego do wyboru oferujemy: 1) rysunek trójwymiarowy ze światem MINECRAFT, 2)Manga, 3)Rysunek Zwierząt


Zajęcia dla dzieci od 6 do 10 lat:
-AKADEMIA MAŁEGO ARTYSTY- ilustracja z elementami grywalizacji oraz bajkoterapii- innowacyjny zajęć skorelowany z podstawą programową zajęć wczesnoszkolnych, rozwijający pasje humanistyczne. Będziemy rozwijać wyobraźnię, tworzyć swoje własne bajki a nawet gry planszowe. Świetna zabawa połączona z dużą dawką konkretnych umiejętności i wiedzy.
-AKADEMIA MAŁEGO ARTYSTY- matematyka i konstrukcje- innowacyjny program zajęć skorelowany z podstawą programową zajeć wczesnoszkolnych, rozwijający umiejętności motoryki małej oraz zdolności z zakresu matematyki i fizyki- poprzez zabawę z papieroplastyką. Będziemy tworzyć podstawowe siatki brył z użyciem specjalnych narzędzi takich jak trymery czy tablice do bigowania, nauczymy się ciąć i zaginać, tworząc przy tym nietuzinkowe modele dinozaurów, samochodów czy miast a w późniejszym czasie mostów, wind i innych elementów ruchomych. Nie obędzie się też bez linijki i ekierki, podstawowych działań matematycznych oraz wiedzy na temat obciążeń czy sił fizycznych. Duża dawka fantastycznej zabawy połączona z potężną dawką wiedzy.


Ceny i dokładne opisy kursów znajdują się w zakładkce NASZE KURSY, prosimy o zapoznanie się z nimi. Na wszystkie pytania z chęcią odpowiemy również telefonicznie, pod nr tel. 515 512 566


*zniżka -10 % dla naszych kursantów (uczęszczających na kurs minimum 5 miesięcy w roku szkolnym 2020/2021 oraz dla rodzeństwa

*dla naszych kursantów dodatkowe zajęcia w czasie ferii oraz jeden dowolny turnus wakacyjny są bezpłatne!


Poniżej przedstawiony jest grafik zajęć na rok szkolny 2021/2022, pierwsze zajęcia już w sobotę 4 września, kolejno od poniedziałku6 do piątku 10 września, zapraszamy do zapisywania się! O pewnym miejscu decyduje kolejność zgłoszeń.

zajęcia dla dzieci w Wodzisławiu ŚląskimNOWY NABÓR NA NOWY SEMESTR! PIERWSZA LEKCJA JUŻ 9 STYCZNIA20 grudnia 2015r.

Informujemy iż w ostatnim czasie zwolniło się kilka miejsc i rozpoczął się nabór na kolejny semestr kursu przygotowującego do egzaminów na kierunki architektoniczne i ASP :) Przypominamy, że od 9 stycznia kurs rozpoczyna się już w nowej (lepszej :) ) lokalizacji: w II LO im. im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śl.

ZMIANA LOKALIZACJI- W NOWYM ROKU ROZPOCZYNAMY KURS W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM2 grudnia 2015r.

Udało się, to już pewne :) Od Nowego Roku naszą nową i jedyną lokalizacją będzie II LO w Wodzisławiu Śląskim!!!! Dojazd do Wodzisławia Śląskiego z pewnością będzie wygodniejszy, a i warunki pracy bardziej sprzyjające :) Część zajęć będzie odbywała się w profesjonalnie wyposażonej sali malarskiej!

PIERWSZA LEKCJA 3 PAŹDZIERNIKA27 września 2015r.

Jeszcze nie zdecydowałeś/aś się na kurs przygotowujący do egzaminów? Wciąż mamy miejsca na kurs w Radlinie :)
W sobotę 3 października zapraszamy na lekcję, na której opowiemy na jakie kierunki wymagany jest egzamin z rysunku/malarstwa, jak taki egzamin wygląda, czego można nauczyć się na kierunkach takich jak Architektura i Urbanistyka, Architektura Wnętrz, czy Wzornictwo oraz jak wygląda sylwetka absolwenta. Udział w pierwszych zajęciach nie zobowiązuje do żadnych opłat!
Jeśli jesteś chętny/a do udziału w zajęciach bardzo prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Ilość miejsc w grupach jest ograniczona.

ZAPISY NA SEMESTR 2015/2016 WCIĄŻ TRWAJĄ5 września 2015r.

Wciąż mamy wolne miejsca w Radlinie w grupie porannej (9.00-13.00) i popołudniowej (13.00-17.00).
Pierwsze zajęcia już 12 września, a na nich dokładnie omówimy jak wyglądają egzaminy na kierunki architektoniczne na najpopularniejszych uczelniach, czego studenci nauczą się na wybranych kierunkach oraz jak wygląda sylwetka absolwenta. Pierwsze zajęcia są zupełnie darmowe!! Zapraszamy do zapisywania się :)


TRWAJĄ ZAPISY NA SEMESTR 2015/201619 czerwca 2015r.

Trwają zapisy na kurs rysunku architektonicznego oraz kurs na ASP. Od września nasze lokalizacje to Radlin, Rybnik i Jastrzębie-Zdrój.

Radlin: kurs odbywać się będzie w soboty w godzinach 9.00-13.00 i 13.00-17.00
Jastrzębie-Zdrój: kurs odbywać się będzie w jedno popołudnie w tygodniu (dokładne dni zostaną podane we wrześniu)
Rybnik: kurs odbywać się będzie w jedno popołudnie w tygodniu (dokładne dni zostaną podane we wrześniu)

Tworzymy grupy ok. 15 osobowe. O możliwości wzięcia udziału w kursie decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze zajęcia planowane są na 12 września.

KONIEC SEMESTRU18 czerwca 2015r.

27 czerwca odbędą się ostatnie zajęcia w tym semestrze, na których zostaną rozdane Certyfikaty ukończenia kursu, serdecznie zapraszamy :) Osoby uczęszczające na kurs w tym roku- jeżeli zdecydujecie się na kontynuację kursu w roku następnym należy na nowo zgłosić się na kurs- tu również decyduje kolejność zgłoszeń. W drugim roku nauki obowiązywać Was będzie cena 180zł (więcej informacji w regulaminie)

W trakcie wakacji istnieje możliwość skorzystania z indywidualnych lekcji rysunku lub stworzenia (we własnym zakresie) grupy min. 3 osobowej- terminy do ustalenia indywidualnie.

TRWAJĄ ZAPISY NA MARATON RYSUNKOWY W CZASIE FERII3 stycznia 2015r.

W programie:
-powtórka (lub nauka) najważniejszych konstrukcji rysunkowych,
-wykłady z historii architektury i architektury współczesnej,
-przegląd teczek i ocena postępów w nauce,
-próbne egzaminy,
Zapraszamy osoby z różnych kursów. Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności przed egzaminami wstępnymi.
W przypadku odpowiedniej ilości chętnych planujemy również utworzyć grupę początkującą.
Zajęcia dla naszych kursantów są oczywiście bezpłatne, jednak by wziąć udział w zajęciach należy zgłosić taką chęć w pracowni.

Planowane terminy zajęć: 3-6 luty oraz 10-13 luty, w godzinach ok.9.00/10.00 do 15.00/16.00 - w sumie 24 godziny w ciągu jednego tygodniaKoszt (24h): 200 zł

Zapisz się w lutym na pełny podstawowy lub intensywny kurs rysunku w pracowni kreARTywni a zapłacisz mniej:
-podstawowy kurs rysunku+ maraton rysunkowy: 16h + 24 h- 280 zł ( w sumie 40 godzin rysunku)
-intensywny kurs rysunku+ 2 x maraton rysunkowy: 32 h + 48 h- 430 zł (w sumie 80 godzin rysunku)


Chcesz się przekonać czy warto zapisać się na nasz kurs? Przyjdź 31 stycznia na darmowe zajęcia a potem zdecyduj :)


BEZPŁATNE ZAJĘCIA 29.11.201422 listopada 2014r.

Myślisz o studiach architektonicznych a nie zapisałeś się jeszcze na kurs rysunku? A może zauważyłeś, że na Twoim kursie rysujecie zbyt wolno? Zapraszamy na BEZPŁATNE ZAJĘCIA przygotowujące do egzaminów na ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ, ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ, KRAJOBRAZU I ASP. Zajęcia odbędą się 29.11.2014 w sobotę- do wyboru grupa poranna (9.00-13.00) lub popołudniowa (13.00-17.00). W trakcie zajęć rysunkowych omówione zostaną wymagania na poszczególne kierunki architektoniczne na uczelnie takie jak Politechnika Śląska, Wrocławska, Krakowska, Poznańska, Warszawska, Opolska. Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Ze względu na ograniczoną ilość w grupach decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo- nie zobowiązują one do żadnych opłat :) Po bezpłatnych zajęciach istnieje możliwość zapisania się od grudnia na regularny kurs. Po aktualności rysunkowe zapraszamy na naszego facebooka: www.facebook.com/kreARTywni


WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE28 września 2014r.

Termin warsztatów architektonicznych został ustalony na środy w godz. 17.00-20.00. Pierwsze zajęcia już 1 października. Dla naszych kursantów warsztaty są oczywiście bezpłatne:)

NABÓR NADAL TRWA!!16 września 2014r.

Semestr oficjalnie rozpoczęty :) Pierwsze zajęcia minęły nam (jak zwykle) szybko i w bardzo miłej atmosferze. Zapraszamy wciąż wszystkich niezdecydowanych z Rybnika czy Wodzisławia Śląskiego- jako jedyny kurs rysunku oferujemy w jednej cenie tak wiele godzin zajęć i tak duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów! Nabór trwa w sposób ciągły, a więc można go rozpocząć dosłownie w każdym momencie. I pierwsze zajęcia oczywiście są niezobowiązujące i bezpłatne!

Przypominamy też, że wciąż trwa nabór na kurs w Jastrzębiu-Zdroju. Grupa zostanie otwarta przy minimum 6 chętnych, czekamy więc na zgłoszenia!! Prawdopodobny termin to środy w godz. 15.00-19.00

ZMIANA TERMINU PIERWSZYCH ZAJĘĆ5 września 2014r.

UWAGA!

Pierwsze zajęcia w semestrze przeniesione zostały na sobotę 13 września.

PIERWSZE ZAJĘCIA - 6 WRZESIEŃ 201422 sierpnia 2014r.

6 września zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rozpoczęcie nowego semestru w pracowni kreARTywni. Na pierwszych zajęciach dowiecie się
- co to właściwie jest architektura
- co oferują wybrane przez Was kierunki: Architektura i Urbanistyka, Architektura Wnętrz, Architektura Krajobrazu i Wzornictwo Przemysłowe. Czego nauczycie się na studiach i jakie możliwości pracy czekają Was po studiach
- czego nauczycie się na kursie rysunku i dlaczego jest on tak bardzo potrzebny, by dostać się na studia
- jak wyglądają egzaminy na kierunki architektoniczne na najczęściej wybierane przez Was uczelnie?

Wytłumaczymy też, co to jest tzw. TALENT i dlaczego wcale nie jest Wam potrzebny :)

Na pierwsze zajęcia przynieście ze sobą:
- arkusze papieru formatu B2 (50 X 70cm) lub jakiekolwiek inne duże formaty
- ołówki- na początku wystarczy zwykłt ołówek HB
- gumkę chlebową- jeśli nie znajdziecie to nic się nie stanie
- teczkę A4 na materiały

TRWA NABÓR NA ROK SZKOLNY 2014/201519 lipca 2014r.

Prowadzimy nabór na kurs rysunku architektonicznego, kurs rysunku i malarstwa przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku dla hobbystów. Kurs rozpocznie się już 6 września 2014r w Radlinie. Dla wszystkich kursantów we wrześniu przewidzieliśmy promocyjną cenę w wysokości 100zł za cały miesiąc*
*Promocyjna cena za pierwszy miesiąc obowiązuje w przypadku wniesienia opłaty najpóźniej do 13 września za dwa pełne miesiące (wrzesień i październik).
Zajęcia odbywać się będą co sobotę w godzinach 9.00-13.00 (grupa poranna) i 13.00-17.00 (grupa popołudniowa)

Nabór na kurs w Jastrzębiu-Zdroju rozpocznie się we wrześniu. Planowane rozpoczęcie zajęć w drugiej połowie września lub od początku października. Więcej informacji już wkrótce.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU 2014/201512 lipca 2014r.

Program zajęć dodatkowych został już wstępnie ustalony

W październiku rozpoczniemy cykl zajęć architektonicznych . Zajęcia obejmą wiedzę z architektury współczesnej, podstaw projektowania oraz historii architektury i designu. Przedstawimy Wam sylwetki sławnych architektów, ich dzieła i sposób myślenia. Po wykładach sami będziemy ćwiczyć myśl projektową , wykorzystując modele płaskie, przestrzenne i rysunek szkicowy. Dowiecie się jak funkcjonalnie i ciekawie projektować domy jednorodzinne, tworzyć odjechane projekty wnętrz i designerskie przedmioty. Sami wykonacie wiele ciekawych modeli.
Następnie przeniesiemy się do czasów starożytnych z cyklem zajęć z historii architektury. W tym czasie historia architektury będzie przedstawiana na kursie rysunkowym w soboty, a na zajęciach dodatkowych rozszerzymy sobie tę wiedzę i przerobimy tematy egzaminacyjne z różnych uczelni obejmujące właśnie materiał historyczny. Zajęcia dodatkowe z historii architektury poprowadzą nas aż do czasów współczesnych, których tematykę będziemy kontynuować tak długo, jak długo będziecie uczestniczyć aktywnie w zajęciach

To jednak nie wszystko. W lutym 2015, w czasie Waszych ferii skupimy się na dodatkowych zajęciach z rysunku oraz na próbnych egzaminach. Im większa będzie ilość chętnych, tym więcej godzin zajęć przerobimy. W przypadku pełnej grupy chętnych przewidujemy nawet 7 dni zajęć po 8 godzin.

WYMIENIONE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE DLA WSZYSTKICH KURSANTÓW.

Natomiast na przełomie maja i czerwca, ok. 3 tygodnie przed egzaminami wstępnymi dla kursantów opłacających kurs intensywny, zorganizowany zostanie kurs przedegzaminacyjny obejmujący materiał powtórkowy i egzaminy próbne. Tutaj ilość dni i godzin również będzie zależna od ilości chętnych.

KOLEJNY ROK 100% SKUTECZNOŚCI10 lipca 2014r.


Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasze absolwentki (w tym roku same dziewczyny) dostały się na wybrane uczelnie, a my możemy pochwalić się 100% skutecznością :)

Nasze tegoroczne absolwentki już w październiku rozpoczną naukę na wymarzonych uczelniach:
-Martyna- Wzornictwo na ASP w Łodzi-dostała się z 9 miejsca!!
-Aga- Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Opolskim- również dostała się z 9 miejsca!!
-Ada-Architektura Wnętrz na ASP w Katowicach
-Julia- Architektura Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej
-Dominika- Architektura i Urbanistyka na PWSZR
-Natalia- Interior and Spatial Design na Buckinghamshire New University w Wielkiej Brytanii
oraz nasza była kursantka Paulina- Architektura i Urbanistyka na Politechnice Śląskiej!- dostała się z 31 miejsca!!

Serdecznie gratulujemy :)

TRWA NABÓR NA WAKACYJNY KURS RYSUNKU5 lipca 2014r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia w lipcu i sierpniu. Terminy zajęć ustalamy indywidualnie. Koszt- 50zł za każdą 3,5 lekcję- nawet w przypadku zajęć indywidualnych.

ZMIANA LOKALIZACJI1 lipca 2014r.

Następny semestr rozpoczniemy w dwóch nowych miejscach. Po pierwsze przenosimy się nieco bliżej Rybnika- Rydułtowy wymieniamy na Radlin. To dobra informacja ze względu zdecydowanie lepszy dojazd komunikacją miejską do Radlina z Rybnika i Wodzisławia Śląskiego. I pracownia będzie większa :)
Druga nowa lokalizacja to Jastrzębie-Zdrój. Zajęcia odbywać się będą w ZS3 im. Stanisława Wyspiańskiego.
FacebookTab